Single Blog Title

This is a single blog caption

Medale krajowych rozgrywek 2015

Przedstawiamy medalistów z 2015 roku na wszystkich poziomach rozgrywek od Ekstraligi do Szkolnej Ligi Rugby Tag.

Największym wygranym była w minionym roku gdańska Lechia poza Mistrzostwem Polski Seniorów 7, Mistrzostwem Polski Seniorów na Plaży, Mistrzostwem Polski Weteranów i Mistrzostwem Polski Kadetów, biało-zieloni zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów, brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów, srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów 7, brązowy medal Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci i Młodzieży oraz wygrali Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7 w swojej strefie.

Mistrzostwa Polski Seniorów
1.RC Arka Gdynia; 2. Budowlani SA Łódź; 3.RC Lechia Gdańsk.

Mistrzostwa Polski Seniorek
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Posnania Poznań; 3.Diablice Igloo Ruda Śląska.

Mistrzostwa Polski Seniorów 7
1. RC Lechia Gdańsk; 2. MKS Ogniwo Sopot; 3. RC Orkan Sochaczew.

Mistrzostwa Polski Seniorów na Plaży
1.RC Lechia Gdańsk; 2.KS Posnania Poznań; 3. MKS Ogniwo Sopot.

Mistrzostwa Polski Seniorek na Plaży
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Posnania Poznań; 3.AZS AWF Syrenki Warszawa.

Mistrzostwa Polski Seniorów, I liga
1.RKS Skra Warszawa; 3.KS Budowlani Lublin; 3.RC Legia Warszawa.

Mistrzostwa Polski Seniorów, II liga
1.RC Czarni Pruszcz Gdański; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz.

Mistrzostwa Polski Weteranów
1. RC Lechia Veterans Gdańsk; 2. Old Blacks Pruszcz Gdański; 3.Arka Gdynia.

Mistrzostwa Polski Juniorów
1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Lechia Gdańsk.

Mistrzostwa Polski Juniorów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.KS Budowlani Łódź.

OOM/Mistrzostwa Polski Kadetów
1.RC Lechia Gdańsk; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Budowlani Lublin.

Mistrzostwa Polski Kadetów 7
1.Budowlani Lublin; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7
Strefa pierwsza (pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie): 1.RC Lechia Gdańsk; 2.RC Arka Gdynia; 3.MKS Ogniwo Sopot.
Strefa druga (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie): 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.MKS Pogoń Siedlce.
Strefa trzecia (śląskie, małopolskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie): 1.RzKS Juvenia Kraków; 2.Gorce Raba Niżna; 3.UKS Koziołki Jerzykowo.

Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży
1.RC Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Lechia Gdańsk.

Gimnazjalna Liga Rugby Tag
1.Publiczne Gimnazjum Lubień; 2.Publiczne Gimnazjum nr 41 Łódź; 3.Publiczne Gimnazjum Strzała.

Szkolna Liga Rugby Tag
Klasy IV: 1.Szkoła Podstawowa nr 2 Kasinka Mała; 2.Szkoła Podstawowa nr 1 Łódź; 3.Szkoła Podstawowa Strzała.
Klasy V: 1.Szkoła Podstawowa nr 1 Kasinka Mała; 2.Szkoła Podstawowa nr 3 Jarocin; 3.Szkoła Podstawowa nr 30 Łódź.
Klasy VI: 1.Szkoła Podstawowa nr 152 Łódź; 2.Szkoła Podstawowa Lubień; 3.Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań.

źródło: pzrugby.pl

Facebook

Powered by themekiller.com