Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

Trener Lipkowski komentuje wyniki Plebiscytu

Tak jak we wczorajszym artykule przestawiliśmy wyniki plebiscytu i obiecaliśmy że dziś nastąpi podsumowanie jego wyników przez laureata. Poniżej znajdziecie Państwo kilka słów od Trenera, a korzystając z okazji pragniemy jeszcze raz pogratulować zajętego miejsca!

Jak oceniasz zajęte miejsce?

Uważam to już za sukces biorąc pod uwagę, że byłem jedynym trenerem wśród znakomitych zawodników różnych dyscyplin. Ósme miejsce określiłbym jako bardzo dobre, nie spodziewałem się że tyle osób zada sobie tyle trudu i odda tyle głosów dzięki którym zająłem to miejsce.

Czyli mimo wszystko wciąż jesteś zaskakiwany?

Tak jak wspominałem w wywiadzie dla trójmiasto.pl moja średnia ocen była zaskoczeniem. Zwłaszcza dlatego że trener ma mniejsze możliwości “pokazania się” kibicom, ponieważ na boisku wzrok skupia się głównie na zawodnikach.

Czy chciałbyś coś przekazać osobą które na Ciebie głosowały?

Chciałbym podziękować wszystkim którzy zadali sobie trudu aby oddać na mnie głos. Sympatykom naszego Klubu ponieważ traktuje to wyróżnienie jako głos na RC Lechie Gdańsk. Otrzymałem masę ciepłych słów od zawodników którzy jeszcze ze mną grali, a obecnie są w klubowej Grupie Weteranów, od zawodnikom Klubu oraz kibiców. Dziękuję również tym którzy udostępniali i chcieli pomóc w jak zdobyciu jak największej