Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

MORZE, PLAŻA, SŁOŃCE I RUGBY – STARTUJĄ ŚRODOWE CAMPY

RC Lechia Gdańsk pragnie zaprosić Państwa do udziału w projekcie integracyjnym „Środowe Campy z rugby”. Nasza inicjatywa ma na celu inspirowanie naszych przyjaciół, rodziców z dziećmi oraz plażowiczów do aktywnego spędzania czasu podczas wakacji.

Zdrowy tryb życia oraz uprawianie sportów, czy zażywanie ruchu w ogóle, to świetna metoda na cieszenie się zdrowiem i wydłużenie długości życia. Lekarze i naukowcy, ze Światową Organizacją Zdrowia na czele, od dawna głoszą tą tezę, co chwila potwierdzając ją kolejnymi odkryciami naukowymi

Gdyby ludzie nie prowadzący aktywnego trybu życia tylko minimalnie zwiększyli swoją aktywność fizycz (15 minut dziennie), mogliby ograniczyć ryzyko śmierci o 14 procent, a także przedłużyć średnią długość życia o 3 lata.

Rugby to rewelacyjną gra rozwijająca nie tylko ludzką fizykę, ale także pobudza umysł do szybkiej analizy strategicznych działań podczas zdobywania terenu przeciwnika. Nasze Campy będą odbywały się cyklicznie we wszystkie słoneczne środy do końca sierpnia.

Słońce, plaża, morze, rugby i PGE Stadion letni w Brzeźnie rewelacyjnie komponują się w mocny argument, który daje gwarancje przeżycia fajnej przygody w aktywny sposób.

RUGBOWE CAMPY Z RUGBY

LOKALIZACJA – PGE Stadion letni w Brzeźnie  – wejście 53

PROWADZĄCY: Zawodnicy RC Lechii Gdańsk, reprezentanci Polski, trenerzy oraz animatorzy.

HARMONOGRAM:

– Lipiec – 5,12,19,26

– Sierpień – 2,9,16,23,30

W PROGRAMIE:  Gry, zabawy dla dzieci i dorosłych, mini turnieje, konkursy

Uczestnictwo w środowych Campach jest bezpłatne.

Indywidualne zajęcia oraz grupy zorganizowane prosimy o kontakt: sebastian@lechiarugby.pl