Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

Przerwa w Eliminacjach do MP 7’s – Gdańsk 2017

Ze względu na organizacje II turnieju z cyklu Grand Prix Series w Polsce, nastąpi przerwa w rozgrywkach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski w Rugby 7 osobowym.

W najbliższy weekend Łódź stanie się stolica europejskiego Rugby. Do miasta włókniarzy przyleci 12 najlepszych drużyn starego kontynentu. Będzie to II turniej z cyklu Grand Prix Series – transmisje z tego wydarzenia przeprowadzi rugbyeurope.com.

Wśród uczestników zobaczymy min. trzy ekipy, które brały udział w Olimpiadzie w Rio de Janeiro. Tytuł Mistrza Europy wywalczy drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów w czterech turniejach.

Siódemki to najdynamiczniej rozwijająca się obecnie odmiana rugby na świecie. Mecze są niezwykle dynamiczne, sytuacja na boisku zmienia się jak w kalejdoskopie. Bardzo często wynik waży się do ostatnich sekund – mówi główny organizator turnieju w Łodzi, menedżer reprezentacji Polski, przez lata jej kapitan, Maciej Brażuk.

Polacy trafili do bardzo ciekawej i ciężkiej grupy. Będziemy rywalizować z Irlandią, Portugalią i Niemcami.

Większość drużyn podała swoje składy w których rozegrają turniej. Francuzi już zaanonsowali swój najsilniejszy skład, podobnie Niemcy, Rosjanie, Hiszpanie i Portugalczycy. Kart nie odkryli jeszcze m.in. Anglicy i Walijczycy, ale już dziś można z całą pewnością powiedzieć – 10 i 11 czerwca na stadionie miejskim w Łodzi przy Alei Unii będziemy mieli do czynienia z prawdziwą ucztą dla fanów rugby. Bilety na wydarzenie są dostępne w serwisie kupbilet.pl w cenie 20 złotych na jeden dzień i 30 zł karnet na dwa dni.

źródło: pzrugby.pl