Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

POMAGAJMY POMAGAĆ…

Przystań Jachtowa “STEWA” w Gdańsku przy miała zaszczyt gościć uczestników MISTRZOSTW POLSKI W SKUTERACH WODNYCH DLA AMATORÓW w kategorii MEDIA CUP.

Zawody odbywają się cyklicznie a ich głównym celem jest propagowanie bezpieczeństwa w ruchu wodnym oraz zachęcenie do korzystania z turystyki wodnej.

Imprezie towarzyszyło szereg innych atrakcji takich jak trening funkcjonalny na świeżym powietrzu z Irkiem Żakiem i Roksaną Szymańską czy koncert grupy Wojt & Aretzki.

Najważniejsza kwestią dla RC Lechii Gdańsk była aukcja charytatywna dla Jana Marca – głównego organizatora imprezy i Zarządcy Przystani Jachtowej “STEWA” któremu niespełna 2 lata temu amputowano nogę. Przekazaliśmy na licytacje replikę naszej koszulki z podpisami zawodników pierwszej drużyny.
Jan Marzec to człowiek o wielkim sercu. Nigdy nie był obojętny na ludzką krzywdę i zawsze chętnie pomagał ludziom potrzebującym wsparcia. Organizował m.in. aktywności i pomoc dla biednych dzieci z Gdańska. Dziś po amputacji nogi sam potrzebuje pomocy. Każda pomoc daje szanse aby Pan Jan dalej mógł normalnie funkcjonować oraz rozwijać morskie pasje i marzenia. Wszystkie środki z aukcji przeznaczone będą na zakup protezy oraz rehabilitacje.