Single Blog Title

This is a single blog caption

Zgrupowania Kadry Polski oraz Ogólnopolska konsultacja Kadr Wojewódzkich

W dniach 17-24 sierpnia 2017 w Zgorzałem odbędą się zgrupowania Kadry Polski U18 XV, U16 7 oraz Ogólnopolska Konsultacja Kadr Wojewódzkich. Na zgrupowania zostało powołanych kilku naszych młodych rugbistów.

Kadra Polski 7 U16 (rocznik 2001)
1.Morus Marcin (Juvenia Kraków)
2.Mucha Aleksander (Budowlani Lublin)
3.Bryl Artur (Juvenia Kraków, Akademia Exeter)
4.Polakiewicz Mateusz (Juvenia Kraków)
5.Misiak Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
6.Szwarc Michał (RC Orkan Sochaczew)
7.Kitliński Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
8.Mroziński Jan (RC Orkan Sochaczew)
9.Siedlecki Paweł (Budowlani Lublin)
10.Tomaszewski Dominik (Budowlani Lublin)
11.Kędzierski Grzegorz (Budowlani Lublin)
12.Louis Wiszniewski (Anglia, Stowe on the Wold oraz Oxfordshire U17 County)
13.Piórkowski Filip (Budowlani Łódź)
14.Niespodziany Olaf (Lechia Gdańsk)

Kadra Polski U18 XV (rocznik 2000, 2001)
1.Sałatka Karol – Lublin (Budowlani Lublin)
2.Rafał Ilczak – Lublin (Budowlani Lublin)
3.Jakub Burek – Pomorze (Lechia Gdańsk)
4.Kacper Grynder – Pomorze (Lechia Gdańsk)
5.Markowski Jakub – Pomorze (Lechia Gdańsk)
6.Dawid Wołoch – Pomorze (Lechia Gdańsk)
7.Patryk Wojtyczka – Małopolska (Juvenia Kraków)
8.Patryk Olejnik – Łódź (KS Budowlani Łódź)
9.Jakub Szerment – Łódź (KS Budowlani Łódź)
10.Patryk Książek – Mazowsze (Orkan Sochaczew) I,
11.Maciej Gryżewski – Łódź (KS Budowlani Łódź)
12.Robert Knowa – Małopolska (Juvenia Kraków)
13.Jakub Szmajewski – Łódź (KS Budowlani Łódź)
14.Eryk Łuczka – Anglia, North Petherton
15.Antek Gołębiewski – (Orkan Sochaczew)
16.Mikołaj Wieczorkowski- Pomorze (Lechia Gdańsk)
17.Oskar Kolowski – Klub Cullomopton, łącznik ataku
18.Kay Mińkiewicz – Londyn Anglia, center

Kadry Wojewódzkie

Lublin – 8 miejsc
1.Brożek Gabriel – Lublin (Budowlani Lublin)
2.Jóźwik Adrian – Lublin (Budowlani Lublin)
3.Talarowski Mikołaj – Lublin (Budowlani Lublin)

Pomorze – 8 miejsc
1.Wołkanowski Jakub – (Lechia Gdańsk)
2.Karpowicz Dawid – (Lechia Gdańsk)
3.Bayoumy Adam – (Lechia Gdańsk)
4.Kubacki Konrad – (Lechia Gdańsk)
5.Mazurkiewicz Sylwester – (Lechia Gdańsk)
6.Wołowczyk Nicolas – (Lechia Gdańsk)
7.Górniewicz Igor – (Lechia Gdańsk)
8.Derwis Oskar – (Arka Gdynia)
9.Klusek Michał – (Lechia Gdańsk)
10.Argulewicz Daniel – (Ogniwo Sopot)
11.Papis Paweł – (Ogniwo Sopot)
12.Tuczyński Dawid – (Arka Gdynia) od 20 sierpnia

Mazowsze – 11 miejsc
1.Sobański Mateusz – (RC Orkan Sochaczew)
2.Wielądek Mateusz – (RC Legia Warszawa)
3.Dolba Albert – (RC Legia Warszawa)
4.Panek Mateusz – (RC Orkan Sochaczew)
5.Lysakowski Alex – (RC Legia Warszawa)
6.Getka Kacper – (RC Orkan Sochaczew)
7.Wiśniewski Hubert – (RC Orkan Sochaczew)
8.Król Jan – (RC Orkan Sochaczew)
9.Nowakowski Adrian – (RC Orkan Sochaczew)
10.Buchan Filip – (RC Orkan Sochaczew)
11.Szymerski Dawid – (RC Orkan Sochaczew)
12.Dobijański Przemysław – (RC Orkan Sochaczew)

Łódź – 8 miejsc
1.Puchalski Tomasz Łódź (Budowlani Łódź)
2.Kwiatkowski Kacper – Łódź (Budowlani Łódź)
3.Nejc Wojciech – Łódź (Budowlani Łódź)
4.Szmigiel Hubert – Łódź (Budowlani Łódź)
5.Kowalski Sebastian – Łódź (Budowlani Łódź)
6.Badowski Robert – Łódź (Budowlani Łódź)
7.Ignaczak Jakub – Łódź (BBRC Łódź)
8.Bartosiewicz Aleksander – Łódź (BBRC Łódź)
9.Górny Dominik- Łódź (Budowlani Łódź)
10.Igor Białek- Łódź (Budowlani Łódź)
11.Pawlak Kondrad – Łódź (Budowlani Łódź)

Małopolska – 10 miejsc
1.Skoczeń Bartłomiej – (Juvenia Kraków)
2.Wiejak Jakub – (Juvenia Kraków)
3.Socha Olek – Scotland Glasgow
4.Kościelniak Adrian

Dolny Śląsk – 6 miejsc
1.Kozioł Jacek – (Huzar Bolesławiec)

Wielkopolska – 6 miejsc

Śląsk – 2 miejsca

 

 

źródło: pzrugby.pl

Facebook

Powered by themekiller.com