Single Blog Title

This is a single blog caption

II TURNIEJ ELIMINACYJNY DO MP SENIORÓW W RUGBY 7 – WYNIKI

II Turniej Mistrzostw Polski Seniorów Rugby 7 odbył się w sobotę 9 września br. w Łódź na obiektach KS Budowlani przy ulicy Górniczej 5. RC Lechia Gdańsk w grupie B rywalizowała z Orkanem Sochaczew oraz Tytanem Gniezno. W całym turnieju odnieśliśmy 4 zwycięstwa. Po II turniejach wskakujemy na fotel lidera.

Dywizja I 

Grupa A                                 Grupa B

1.Posnania Poznań                 2.Lechia Gdańsk

4.AZS AWFiS Gdańsk            3.Tytan Gniezno

5.Juvenia Kraków                    6.Orkan Sochaczew

Dywizja II

Grupa C                                 Grupa D

7.Rugby Bełchatów                10.Szarża Grudziądz

8.Werewolves Wąbrzeźno       11.Budowlani Łódź SA

9.Rugby Team Olsztyn           12.KS Budowlani Łódź

 

Gry grupowe

  • AZS AWFiS – Juvenia        0:39 (0:15)
  • BŁSA – KSBŁ                     29:12 ( 7:12)
  • Tytan – Orkan                    28:22 (14:7)
  • Werewolves – Olsztyn       33:0 (12:0)
  • Posnania – AZS AWFiS    26:5 (19:0)
  • KSBŁ – Szarża                  61:0 (28:0)
  • Lechia – Tytan                 29:5 (19:0)
  • Bełchatów – Werewolves  26:7 (19:0)
  • Juvenia – Posnania          27:7 (10:7)
  • BŁSA – Szarża                 64:0 (26:0)
  • Orkan – Lechia                17:21 (12:7)
  • Bełchatów – Olsztyn         63:0 (35:0)

Grupa A: 1.Juvenia Kraków; 2.Posnania Poznań; 3.AZS AWFiS Gdańsk

Grupa B: 1. RC LECHIA GDAŃSK; 2.Tytan Gniezno; 3.Orkan Sochaczew

Grupa C: 1.Rugby Bełchatów; 2.Werewolves Wabrzeźno; 3.Rugby Team Olsztyn

Grupa D: 1.Budowlani Łódź SA; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Szarża Grudziądz

Półfinały

  • Werewolves – BŁSA       0:45 (0:19)
  • KSBŁ – Bełchatów        31:12 (12:5)
  • Lechia – Posnania         31:7 (14:7)  
  • Juvenia – Tytan              24:0 (19:0)
  • AZS AWFiS – Orkan      14:12 (14:0)
  • BŁSA – KABŁ                33:19 (26:7)

Finały

  • XI m   Olsztyn – Szarża                  0:24 (0:19)
  • IX m   Werewolves – Bełchatów     0:34 (0:15)
  • VII m  KSŁB – Orkan                      19:12 (12:5)
  • V m   AZS AWFiS – BŁSA             25:0 vo (drużyna BŁSA została zdekompletowana i nie przystąpiła do gry).
  • III m   Posnania – Tytan              40:14 (24:7)
  • I m     Lechia – Juvenia               24:14 (14:7) 

 

Klasyfikacja II Turnieju MPS 7

1.RC LECHIA GDAŃSKA             25 pkt

2.Juvenia Kraków                         23 pkt

3.Posnania Poznań                      22 pkt

4.GKR Tytan Gniezno                  21 pkt

5.AZS AWFiS Gdańsk                  20 pkt

6.Budowlani Łódź SA                   19 pkt

7.KS Budowlani Łódź                   18 pkt

8.RC Orkan Sochaczew               17 pkt

9.Rugby Bełchatów                      16 pkt

10.Werewolves Wąbrzeźno           15 pkt

11.Szarza Grudziądz                      14 pkt

12.Rugby Team Olsztyn                 13 pkt

 

Klasyfikacja MPS 7 po II turniejach

  1. RC LECHIA GDAŃSKA              48/2 pkt

2.Posnania Poznań                         47/2 pkt

3.Juvenia Kraków                            43/2 pkt

4.GKR Tytan Gniezno                     43/2 pkt

5.AZS AWFiS Gdańsk                     41/2 pkt

6.RC Orkan Sochaczew                  36/2 pkt

7.Rugby Bełchatów                          34/2 pkt

8.Werewolves Wąbrzeźno               32/2 pkt

9.Szarża Grudziądz                         29/2 pkt

10.Rugby Team Olsztyn                    29/2 pkt

11.Budowlani Łódź SA                      19/1 pkt

12.KS Budowlani Łódź                      18/1 pkt

Wystąpiliśmy w składzie:
Rafał Lademann, Miłosz Popławski, Karol Skrzypiński, Krzysztof Fostiak, Igor Olszewski, Dariusz Wantoch Rekowski, Mateusz Rymon Lipiński, Patryk Narwojsz, Krzysztof Smoliński, Kuba Muchlado, Vitaliy Krasnodemskiy.
Trener: Paweł Lipkowski
Kierownik drużyny: Sebastian Dobkowski
Fizjoterapeuta: Marcin Chudzik

Video Finał – https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=uSOP2Cqs9Lk&app=desktop

 

Facebook

Powered by themekiller.com