Single Blog Title

This is a single blog caption

REGIONALNY TURNIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY im. WALDEMARA ZAJACZKA

W Niedzielę na obiekcie Ogniwa Sopot odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży im. Waldemara Zajczonko.
Podopieczni Pawła Kachlickiego i Miłosza Popławskiego w kategoriach mini-żaka i żaka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony???
W kategorii “Młodzik” zawodnicy trenera Śliwińskiego zajęli pierwsze miejsce wyprzedzając Arkę oraz Czarnych Pruszcz.
Najlepszym zawodnikiem został Szymon Neumann

MINIŻAK
Faza grupowa:
Grupa A: Arka Gdynia I, Ogniwo Sopot I, Arka Rumia III, Czarni Pruszcz II
Grupa B: Tur Chojnice I, Arka Rumia I, Ogniwo Sopot II, Czarni Pruszcz I
Grupa C: Lechia Gdańsk, Arka Gdynia II, Tur Chojnice II, Arka Rumia II

Grupa A:
Arka Gdynia I – Ogniwo Sopot I 5:1
Arka Rumia III – Czarni Pruszcz II 1:1
Arka Gdynia I – Czarni Pruszcz II 6:0
Arka Rumia III – Ogniwo Sopot I 0:5
Ogniwo Sopot I – Czarni Pruszcz II 6:1
Arka Gdynia I – Arka Rumia III 4:0

Grupa B:
Tur Chojnice I – Czarni Pruszcz I 5:0
Ogniwo Sopot II – Arka Rumia I 1:1
Tur Chojnice I – Arka Rumia I 1:0
Ogniwo Sopot II – Czarni Pruszcz I 5:0
Czarni Pruszcz I – Arka Rumia I 0:5
Tur Chojnice I – Ogniwo Sopot II 5:0

Grupa C:
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia II 2:1
Arka Rumia II – Tur Chojnice II 1:2
Lechia Gdańsk – Tur Chojnice II 6:1
Arka Rumia II – Arka Gdynia II 1:4
Arka Gdynia II – Tur Chojnice II 3:2
Lechia Gdańsk – Arka Rumia II 3:1

Grupa A:
1. Arka Gdynia I 9 pkt
2. Ogniwo Sopot I 7 pkt
3. Arka Rumia III 4 pkt (-9)
4. Czarni Pruszcz II 4 pkt (-11)

Grupa B:
1. Tur Chojnice I 9 pkt
2. Arka Rumia I 6 pkt (+4)
3. Ogniwo Sopot II 6 pkt (0)
4. Czarni Pruszcz I 3 pkt

Grupa C:
1. Lechia Gdańsk 9 pkt
2. Arka Gdynia II 7 pkt
3. Tur Chojnice II 5 pkt
4. Arka Rumia II 3 pkt

Faza finałowa:
Miejsca I – III:
Arka Gdynia I – Tur Chojnice I 4:0
Arka Gdynia I – Lechia Gdańsk 4:0
Tur Chojnice I – Lechia Gdańsk 3:0

Miejsca IV – VI:
Ogniwo Sopot I – Arka Rumia I 3:2
Ogniwo Sopot I – Arka Gdynia II 5:0
Arka Rumia I – Arka Gdynia II 5:3

Miejsca VII – IX:
Arka Rumia III – Ogniwo Sopot II 1:3
Arka Rumia III – Tur Chojnice II 6:2
Ogniwo Sopot II – Tur Chojnice II 1:1

Miejsca X – XII:
Czarni Pruszcz II – Czarni Pruszcz I 3:1
Czarni Pruszcz II – Arka Rumia II 1:1
Czarni Pruszcz I – Arka Rumia II 0:4

Klasyfikacja końcowa:
1. Arka Gdynia I
2. Tur Chojnice I
3. Lechia Gdańsk
4. Ogniwo Sopot I
5. Arka Rumia I
6. Arka Gdynia II
7. Ogniwo Sopot II
8. Arka Rumia III
9. Tur Chojnice II
10. Arka Rumia II
11. Czarni Pruszcz II
12. Czarni Pruszcz I

ŻAK:
Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 4:0
Lechia Gdańsk – Czarni Pruszcz 2:4
Arka Rumia – Ogniwo Sopot 2:3
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 8:0
Arka Rumia – Czarni Pruszcz 3:3
Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 6:0
Arka Gdynia – Arka Rumia 1:6
Czarni Pruszcz – Ogniwo Sopot 1:3
Arka Rumia – Lechia Gdańsk 6:0
Arka Gdynia – Czarni Pruszcz 6:1

Klasyfikacja końcowa:
1. Ogniwo Sopot
2. Arka Gdynia
3. Czarni Pruszcz
4. Lechia Gdańsk
5. Arka Rumia (drużyna nieklasyfikowana)

MŁODZIK:
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 17:10
Czarni Pruszcz – Lechia Gdańsk 0:5
Arka Gdynia – Czarni Pruszcz 35:0

Klasyfikacja końcowa:
1. Lechia Gdańsk
2. Arka Gdynia
3. Czarni Pruszcz (drużyna nieklasyfikowana)

Facebook

Powered by themekiller.com