Single Blog Title

This is a single blog caption

TURNIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY SOPOT – WYNIKI / ZDJĘCIA II

 W Niedzielę 5 listopada w Sopocie odbył się ostatni w tym roku Turniej Dzieci i Młodzieży.  Świetna pogoda sprzyjała zawodnikom oraz rodzicom, którzy licznie stawili się tego dnia na stadionie Ogniwa. W klasyfikacji generalnej nasze drużyny wypadły bardzo dobrze. Młodzicy zajęli II miejsce, Żacy stanęli na najniższym stopniu podium zaś w kategorii Mini Żak wystawiliśmy dwie drużyny zajmując odpowiednio IV i XV lokatę. Nie o wyniki tu chodzi, a bardziej o wspaniałą zabawę, organizację ale przede wszystkim aktywność fizyczną dzieci i młodzieży.Wielkie podziękowania trenerzy kierują w stronę rodziców, którzy niejednokrotnie pomagają podczas wydarzeń sportowych.

Zapraszamy także do galerii autorstwa Roberta Pestki

Wyniki

MINI ŻAK:

Faza grupowa:

Grupa A: Tur I – Arka II Rumia 3:0, Lechia II, Arka III Gdynia 0:3, Ogniwo II – Tur I 0:5, Arka II Rumia – Lechia II 3:0, Ogniwo II – Arka III Gdynia 0:3, Tur I – Lechia II 6:0, Arka II Rumia – Ogniwo II 2:1, Arka III Gdynia – Tur I 0:3, Ogniwo II – Lechia II 2:2, Arka II Rumia – Arka III Gdynia 3:0

Grupa B: Arka I Gdynia – Arka III Rumia 5:1, Ogniwo I – Czarni I 2:4, Tur II – Arka I Gdynia 2:6, Arka III Rumia – Ogniwo I 1:2, Tur II – Czarni I 1:5, Arka I Gdynia – Ogniwo I 5:1, Arka III Rumia – Tur II 2:3, Czarni I – Arka I Gdynia 3:5, Tur II – Ogniwo I 4:2, Arka III Rumia – Czarni I 0:4

Grupa C: Arka I Rumia – Lechia I 1:6, Ogniwo III – Arka II Gdynia 5:0, Czarni II – Arka I Rumia 0:5, Lechia I – Ogniwo III 0:2, Czarni II – Arka II Gdynia 3:5, Arka I Rumia – Ogniwo III 2:3, Lechia I – Czarni II 7:0, Arka II Gdynia – Arka I Rumia 1:4, Czarni II – Ogniwo III 0:7, Lechia I – Arka II Gdynia 7:0

Faza finałowa:

Miejsca XIII – XV

Lechia II – Arka Rumia III 1:2

Lechia II – Czarni II 3:3

Arka Rumia III – Czarni II 4:4

Miejsca X – XII

Ogniwo II – Ogniwo I 2:2

Ogniwo II – Arka II Gdynia 3:3

Ogniwo I – Arka II Gdynia 1:0

Miejsca VII – IX

Arka III Gdynia – Tur II 4:2

Arka III Gdynia – Arka I Rumia 2:5

Tur II – Arka I Rumia 1:5

Miejsca IV – VI

Arka II Rumia – Czarni I 6:0

Arka II Rumia – Lechia I 2:4

Czarni I – Lechia I 0:6

Miejsca I – III

Tur I – Arka I Gdynia 2:1

Tur I – Ogniwo III 1:1

Arka I Gdynia – Ogniwo III 1:0

Klasyfikacja końcowa: 

  1. Tur I Chojnice
  2. Arka I Gdynia
  3. Ogniwo III Sopot
  4. RC LECHIA GDAŃSK I
  5. Arka II Rumia
  6. Czarni I Pruszcz Gdański
  7. Arka I Rumia
  8. Arka III Gdynia
  9. Tur II Chojnice
  10. Ogniwo I Sopot
  11. Ogniwo II Sopot
  12. Arka II Gdynia
  13. Arka II Rumia
  14. Czarni II Pruszcz Gdański
  15. RC LECHIA GDAŃSK II

ŻAK:

Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 0:12

Arka Gdynia – Czarni Pruszcz 3:2

Lechia Gdańsk – Czarni Pruszcz 7:0

Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 0:10

Ogniwo Sopot – Czarni Pruszcz 9:0

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 0:5

Klasyfikacja końcowa:

  1. Ogniwo Sopot
  2. Arka Gdynia
  3. RC LECHIA GDAŃSK
  4. Czarni Pruszcz Gdański

MŁODZIK:

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 7:21

Lechia Gdańsk – Czarni Pruszcz/Arka Rumia 35:7

Arka Gdynia – Czarni Pruszcz/Arka Rumia 50:0

Klasyfikacja końcowa:

  1. Arka Gdynia
  2. RC LECHIA GDAŃSK
  3. Czarni Pruszcz Gdański./Arka Rumia

www.pzrugby.pl

zdjęcia: Robert Pestka

Facebook

Powered by themekiller.com