Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

Gramy! Mecz Lechia Gdańsk – Juvenia Kraków już w sobotę w telewizji. Z powodu pandemii – bez publiczności

W domu, ale bez publiczności: decyzją PZ Rugby, RC Lechia Gdańsk zagra z Juvenią Kraków już 24.10.2020 o godz. 13:00. Mamy nadzieję na gorący doping – na Facebooku i w transmisji telewizyjnej! Tym razem ze względu na sytuację zdrowotną, możliwe jest jedynie rozegranie meczu bez udziału publiczności, ale cieszymy się bardzo, że taka możliwość w ogóle jest.

Wszystkich fanów serdecznie zapraszamy do obejrzenia meczu w Polsat Fight Sport – to będzie widowisko!

Jak wynika z decyzji Polskiego Związku Rugby, rozgrywki w rundzie jesiennej będą kontynuowane, ale z możliwością zmiany terminu spotkania – choć tylko ze względu na przypadki koronawirusa. Zmiana terminu meczu musi być potwierdzona przez Komisję Gier i Dyscypliny i strony muszą poinformować Kolegium Sędziów PZR.

W związku z przełożeniem meczu Ukraina + Polska istnieje możliwość rozegrania zaległych spotkań w weekend 31.10-01.11.2020 – i prawdopodobnie wtedy odbędzie się mecz z Awentą Pogoń Siedlce.

Gdzie oglądać mecz w sobotę?

Na komputerze, telefonie, tablecie: Polsat Sport Fight w Ipla
Alternatywą dla wykupienia dostępu do kanału Polsat Sport Fight w telewizji kablowej może być oglądanie przez Internet za pośrednictwem platformy Ipla. Dostęp można wykupić na stronie www.ipla.tv. Kosztuje on 5 złotych za jeden dzień lub 25 złotych za cały miesiąc.
Polsat Sport Fight i Ekstraliga Rugby w UPC
W UPC kanał Polsat Sport Fight dostępny jest w ramach pakietu Max ze 165 kanałami (w tym 117 w HD). Pakiet ten dostępny jest w cenie 94,99 złotego miesięcznie.
Abonenci UPC nieposiadający dostępu do kanału Polsat Sport Fight mogą go zamówić osobno, dzwoniąc pod numer 56 65775678. Koszt dostępu to od 10 do 14 złotych miesięcznie doliczane do rachunku.
Polsat Sport Fight i Ekstraliga Rugby w Cyfrowym Polsacie
W Cyfrowym Polsacie kanał Polsat Sport Fight dostępny jest w ramach następujących pakietów: Sport HD, Premium Max oraz Max.
W razie wątpliwości warto skontaktować się z obsługą klienta Cyfrowego Polsatu pod numerem telefonu 801 08 08 081 (z telefonu stacjonarnego) lub 222 127 2221 (z telefonu komórkowego).
Polsat Sport Fight i Ekstraliga Rugby w Multimedii
Multimedia udostępnia kanał Polsat Sport Fight w ramach pakietu programowego MaxBox wraz z 151 kanałami ( 75 w HD). Dostępny jest on w abonamencie miesięcznym w wysokości 59 złotych. W razie wątpliwości bądź chęci zamówienia dostępu można skorzystać z numeru do centrum obsługi klienta: 244 244 244.