banner mistrz

R.C. Lechia Gdańsk

Jutro inauguracja ligii. Wywiad z Pawłem Lipkowskim

Zapraszamy na mecz z beniaminkiem ekstraligi Juvenią Kraków już w sobotę o godzinie 1...

NOWY ZAWODNIK RC Lechia Gdańsk

W najbliższy spotkaniu biało-zielonych zadebiutuje filar, będący w orbicie zainteresowania trenera r...

Wakacje z Rugby

W czwartek (14 sierpnia 2014) grupy mini żaka, żaka i dwóch zawodników młodzików pojechali na "Wakac...

 • Jutro inauguracja ligii. Wywiad z Pawłem Lipkowskim

  Piątek, 22. Sierpień 2014 14:47
 • NOWY ZAWODNIK RC Lechia Gdańsk

  Piątek, 22. Sierpień 2014 12:10
 • Wakacje z Rugby

  Poniedziałek, 18. Sierpień 2014 12:23

Aktualności Seniorzy

Written on 22 Sierpień 2014, 14.47 by Piotr Płoszaj
Zapraszamy na mecz z beniaminkiem ekstraligi Juvenią Kraków już w sobotę o godzinie 15:00 na stadionie GOKF przy al. Grunwaldzkiej.   Juvenia po cieżkich meczach finałowych awansowała z powrotem do Ekstaligii po dwóch latach przerwy. Zobaczmy czym nas zaskoczą goście.  A w...
Written on 22 Sierpień 2014, 12.10 by Piotr Płoszaj
W najbliższy spotkaniu biało-zielonych zadebiutuje filar, będący w orbicie zainteresowania trenera reprezentacji Polski Marka Płonki. Sebastaian będzie zmiennikiem podstawowych filarów naszego zespołu Sławomira Kaszuby i Rafała Witoszyńskiego. W opinii trenera Pawła Lipkowskiego  jest jednym z...
Written on 11 Sierpień 2014, 09.23 by Piotr Płoszaj
Rugbiści naszego klubu zakończyli niezwykle udany dla klubu sezon pewnie zdobywając tytuł na sopockiej plaży. Impreza zaczęła się w sobotni poranek od spotkania przy pomniku Edwarda Hodury i złożenia biało -zielonej wiązanki przez przedstawiciela Lechii. Chwila rozmowy, trochę wspomnień.. Młodsi...
Written on 09 Sierpień 2014, 06.28 by admin
W najbliższy weekend na sopockiej plaży zostanie rozegrany turniej o Mistrzostwo Polski w kategori seniorów i Sopot Beach Rugby w formule otwartej dla amatorów.W obu kategoriach RC Lechia Gdańsk wystawi drużyny, w pierwszej wezmą udział zawodnicy pierwszej drużyny, w drugiej byli zawodnicy i przyjaciele...
Written on 25 Lipiec 2014, 23.15 by admin
Gratulujemy Robertowi Kwiatkowskiemu narodzin syna, który urodził się dziś o 11.40 w szpitalu na Zaspie.
Written on 18 Lipiec 2014, 22.46 by Szpila
Kadeci Lechii Gdańsk pod przewodnictwem Krzysztofa Krzewickiego i Tomasz Rokickiego przeszli przez eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży jak burza! Wygrali wszystkie mecze i dostali się do finału, w którym będą rywalizowali z Budowlanymi Łódź. Oba zespoły z z kompletem zwycięstw przystąpią do...
Written on 13 Lipiec 2014, 19.46 by Szpila
Rugbiści Lechii Gdańsk obronili tytuł mistrzów Polski w rugby 7! Podopiecznym trenera Pawła Lipkowskiego ten wyczyn udał się po raz piąty z rzędu i jest to rekord jeśli chodzi o polskie rozgrywki rugby. Historie pisał skład: Paweł Płoński, Cyprian Majcher, Grzegorz Buczek, Piotr Piszczek, Mateusz...

Aktualności Ladies

 • 1
 • 2
 • 3
Mistrzynie Polski 2014 - Ladies Lechia Gdańsk Mistrzynie Polski 2014 - Ladies Lechia Gdańsk Ladies Lechia Gdańsk czwarty raz z rzędu zostały mistrzyniami Polski, oficjalnie stało się to po szóstym turnieju rozegranym dziś w Rudzie Ś...
V Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 Kobiet - Warszawa V Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 Kobiet - Warszawa 10 maja na boisku warszawskiego AWF odbędzie się V Turniej z cyklu Mistrzostw Polski. Mario Ladies Lechia Gdańsk będą miały ponownie okazję ...
Kadra Kobiet jedzie do Amsterdamu Kadra Kobiet jedzie do Amsterdamu Turniej Amsterdam 7′s stanowił będzie dla naszych kadr narodowych najpoważniejszy sprawdzian przed czerwcowymi turniejami Mistrzostw Europy....

Aktualności Dzieci i Młodzież

 • 1
 • 2
 • 3
Wakacje z Rugby Wakacje z Rugby W czwartek (14 sierpnia 2014) grupy mini żaka, żaka i dwóch zawodników młodzików pojechali na "Wakacje z rugby" do kaszubskiej miejscowości ...
Podsumowanie OOM Kadetów Podsumowanie OOM Kadetów Klub RC Lechia Gdańsk długo czekał na grę w finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich w kategorii kadet, bo aż 17 lat. ...
Srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży W Bolesławcu zakończyła się XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.Niestety w finale nasza drużyna musiała uznać wyższość drużyny KS Budowlani ...