Wspieraj Rugby

RC Lechia Gdańsk to klub z tradycjami oraz ponad sześćdziesięcioletnią historią popartą sukcesami. Podążając w kierunku profesjonalizacji, tworzymy projekt, który będzie miał na celu wzmocnienie pozycji klubu, złączy oraz zaangażuje ludzi w jego życie.

PATRONI

Rugby to uniwersalny sport, w którym każdy może się odnaleźć. RC Lechia Gdańsk to klub, który jest silny siłą fanów, przyjaciół, sympatyków. Twoją siłą!
Chcesz pomóc nam się rozwijać? To proste – zostań Patronem naszej drużyny! Już wkrótce uruchomimy w tym celu specjalną stronę. Dla tych, którzy chcą z nami budować Klub, przewidzieliśmy nagrody w zamian! Jakie? Już niedługo wszystko stanie się jasne!

SPONSORZY

RC Lechia Gdańsk to nie tylko pasjonujące mecze, rywalizacja sportowa i wyniki. To również ekspozycja znaków firm, które nas wspierają, to ponad milion reakcji w mediach społecznościowych rocznie, a także transmisje meczów w Polsat Sport Fight.
To także unikatowe możliwości rozwoju Twojej firmy dzięki wpleceniu rugby w biznes i komunikację z Klientami. Jak to zrobić? Skontaktuj się – bardzo chętnie wyjaśnimy!

mailto: marketing@lechiarugby.pl

Facebook

Powered by themekiller.com