Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Wspieraj Rugby

SPONSORZY, PATRONI, KIBICE: ZAPRASZAMY! 

RC Lechia Gdańsk to klub z tradycjami oraz ponad sześćdziesięcioletnią historią popartą sukcesami. Chcemy być profesjonalni: tworzymy projekt, który wzmocni pozycję klubu na rugbowej mapie Polski, połączy pasjonatów sportu i będzie promował wartości naszej dyscypliny. Ale Klub to nie tylko zawodnicy, mecze, wyniki. Klub to przede wszystkim ludzie, którzy wspierają i wspólnie budują działania wokół rugby. To My wszyscy!

I wszyscy chcemy pomóc w rozwoju. Wielu z nas oddaje Klubowi swój czas wolny i umiejętności: pracuje podczas organizacji meczów pro bono, zajmuje się promocją, organizuje sprzedaż gadżetów czy cateringu podczas spotkań, nie biorąc za to wynagrodzenia. Ale nie wszyscy chcą – lub mogą – tak się dokładać do rozwoju.

Dlatego dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć RC Lechia Gdańsk, stworzyliśmy trzy filary, w których mogą to zrobić.

  • Dla każdego: zapraszamy do serwisu Patronite na naszą stronę! Każdy może wesprzeć klub kwotą od 5 do 300 zł, a dodatkowo – otrzymać atrakcyjne nagrody!  
  • Dla mniejszych i średnich firm: kochasz rugby – zostań Złotym Lwem! Dołączając do Klubu Złotych Lwów, otrzymujesz materiały dla swojej firmy, zaprosimy Cię na spotkanie, będziesz mógł wpiąć dumnie w klapę marynarki specjalny pin… Sprawdź, jak wejść do grona ludzi, którzy kochają gdańskie rugby!   
  • Dla większych firm i tych które w sporcie widzą sposób na promocję: chciałbyś zobaczyć swój logotyp na koszulce rugbistów z Gdańska, w transmisji telewizyjnej i internetowej? A może wypromować swą markę w social media ze wsparciem naszego Klubu? Nic prostszego, witamy w gronie sponsorów! Porozmawiaj z nami, zapraszamy!  

ZAPRASZAMY DO GRONA PATRONÓW

Rugby to uniwersalny sport, w którym każdy może się odnaleźć. RC Lechia Gdańsk to klub, który jest silny siłą fanów, przyjaciół, sympatyków. Twoją siłą!
Chcesz pomóc nam się rozwijać? To proste – zostań Patronem naszej drużyny! Dla tych, którzy chcą z nami budować Klub, przewidzieliśmy nagrody w zamian! Jakie? Sprawdź na naszej specjalnej stronie Patronite! Zapraszamy Cię do współtworzenia RC Lechia Gdańsk przez regularne wpłaty. To proste: Ty każdego miesiąca przelewasz na nasze konto określoną przez Ciebie kwotę. My trenujemy, gramy i mamy dla Ciebie super nagrody, niedostępne nigdzie indziej! Kliknij i wspieraj – poniżej:

 

 

 

FIRMY I PASJONACI: ZŁOTE LWY

Jeśli kochasz gdańskie rugby – zostań Złotym Lwem! Jesteśmy elitarnym klubem ludzi, których łączy pasja do rugby w Gdańsku. Chodzimy na mecze, pomagamy budować Klub, niektórzy z nas tworzyli i tworzą RC Lechia Gdańsk jako zawodnicy, inni jako kibice i sympatycy. Są wśród nas właściciele firm wszystkich branż, restauracji, hoteli, a także osoby prywatne.

Jednoczy nas cel: wszyscy chcemy dołożyć cegiełkę do rozwoju sportowego i organizacyjnego RC Lechia Gdańsk. Każdy z nas deklaruje, że poza kibicowaniem i pasją do sportu, wspiera Klub co miesiąc przez rok kwotą minimum 300 złotych. Każda wpłata się liczy! Klub przeznacza ją na wzmocnienia kadrowe, obozy sportowe, lepszą opiekę medyczną, zakup sprzętu sportowego, szkolenie młodzieży.

Co w zamian? Specjalna odzież klubowa, spotkania z zawodnikami, uczestnictwo w jedynej w swoim rodzaju społeczności i… więcej o Klubie Złotych Lwów przeczytasz tutaj.

 

ZAPRASZAMY DO GRONA SPONSORÓW!

RC Lechia Gdańsk to nie tylko pasjonujące mecze, rywalizacja sportowa i wyniki. To również ekspozycja znaków firm, które nas wspierają, to ponad milion reakcji w mediach społecznościowych rocznie, a także transmisje meczów w Polsat Sport Fight.

Zaufały nam już m.in: Miasto Gdańsk, GIWK, a także wiele mniejszych i większych firm z całego Pomorza. Może chcesz skorzystać z unikatowych możliwości rozwoju Twojej firmy dzięki wpleceniu rugby w biznes i komunikację z Klientami? Jak to zrobić? Skontaktuj się – bardzo chętnie wyjaśnimy!

mailto: marketing@lechiarugby.pl