Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

Wyjazdowy weekend młodzieży

W miniony weekend grupa mini-żaka, żaka oraz młodzika miała okazję zagrać w największym polskim turnieju jakim jest “Memoriał im. Mirosława Wojtani” który odbył się po raz IX.
Drużyna mini-żaków zajęła 13 miejsce na 19 drużyn. W tak silnie i licznie obsadzonym turnieju niestety nawet najmniejszy błąd powoduje spadek w rankingu. Cieszy natomiast postawa w sferze mentalnej zawodników którzy po niezbyt udanym początku potrafili się zmobilizować.
Warto również nadmienić iż podopieczni Pani Ani byli jednymi z najmłodszych na całej imprezie.

wojtania01

Drużyna żaków zdobyła 1 miejsce zostawiając w tyle tak uznane drużyny jak Budowlani Łódź, Arka Gdynia czy Orkana Sochaczew. Młodzi Lechiści przegrali tylko pierwszy mecz i to różnicą jednego przyłożenia. Jedna i ta grupa walkę ma we krwi i potrafi wygrywać mimo niedogodności. Pokazał to też mecz z Arką Gdynia który żacy przegrywali 2:1 a zakończył się wynikiem 2:4.

wojtania02

Dodatkowo duże wyróżnienie spotkało naszego zawodnika Filipa Wintera który został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. Gratulacje również dla Trenera Grzegorza!!!

wojtania3

Ostatnią ekipą która zagrała na “Wojtani” była ekipa młodzika. Tym razem połączyła ona siły z drużyna z Rumii. Jako że w rugby nie ma podziałów i animozji klubowych fuzja okazałą się doskonałym polem na zdobycie kolejnych cennych doświadczeń. Zajęcie 5 miejsca w tak silnie obsadzonym turnieju jest dobrym wynikiem biorąc pod uwagę że zawodnicy grali ze sobą pierwszy raz.

wojtania04

Skład mini-żaków:
Dominik Misiak-Krasowski
Natan Rzepka
Filip Kozioł
Mikołaj Kunicki
Bartosz Sidorowicz
Konrad Karpik
Jan Kopecki
Stanisław Ajchner
Kacper Wysocki
Skład żaków:
Mateusz Kolas
Filip Winter
Szymon Neumann
Jakub Król
Kacper Pestka
Adam Sidorowicz
Michał
Malwina Zielińska
Igor Olender
Natan Luterek
Sebastian Reczek
Skład młodzików:
Jakub Romanowicz
Adam Kasprzak
Jakub Jopek
Jarzy Wojnicz
Julian Esden-Tempski
Emil Kozioł
Filip Janecki