Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Wspieraj Rugby

Patroni, Sponsorzy, Kibice! Zapraszamy! 

RC Lechia Gdańsk to klub z tradycjami oraz ponad sześćdziesięcioletnią historią popartą sukcesami. Tworzymy projekt, który wzmacnia pozycję klubu na rugbowej mapie Polski, łączy pasjonatów sportu i promuje wartości naszej dyscypliny. Klub to nie tylko zawodnicy, mecze, wyniki… klub to przede wszystkim ludzie, którzy wspierają i wspólnie budują działania wokół rugby. To My wszyscy!

I wszyscy chcemy pomóc w rozwoju. Wielu z nas oddaje Klubowi swój czas wolny i umiejętności: pracuje podczas organizacji meczów pro bono, zajmuje się promocją, organizuje sprzedaż gadżetów czy cateringu podczas spotkań, nie biorąc za to wynagrodzenia. Ale nie każdy chce – lub może – tak się dokładać do rozwoju.

Dlatego dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć RC Lechia Gdańsk, stworzyliśmy trzy filary, w których mogą to zrobić:

Zostań Patronem!

Zapraszamy do serwisu Patronite na naszą stronę! Każdy może wesprzeć klub kwotą od 5 do 300 zł, a dodatkowo – otrzymać atrakcyjne nagrody!  

Zostań Złotym Lwem!

Kochasz rugby – zostań Złotym Lwem! Dołączając do Klubu Złotych Lwów, otrzymujesz materiały dla swojej firmy, zaprosimy Cię na spotkanie, będziesz mógł wpiąć dumnie w klapę marynarki specjalny pin… Sprawdź, jak wejść do grona ludzi, którzy kochają gdańskie rugby!   

Zostań Sponsorem!

Chciałbyś zobaczyć swój logotyp na koszulce rugbistów z Gdańska, w transmisji telewizyjnej i internetowej? A może wypromować swą markę w social media ze wsparciem naszego Klubu? Nic prostszego, witamy w gronie sponsorów! Porozmawiaj z nami, zapraszamy!  

Zostań Patronem!

Rugby to uniwersalny sport, w którym każdy może się odnaleźć. RC Lechia Gdańsk to klub, który jest silny siłą fanów, przyjaciół, sympatyków. Twoją siłą!

Chcesz pomóc nam się rozwijać? To proste – zostań Patronem naszej drużyny! Dla tych, którzy chcą z nami budować Klub, przewidzieliśmy nagrody w zamian! Jakie? Sprawdź na naszej specjalnej stronie Patronite! Zapraszamy Cię do współtworzenia RC Lechia Gdańsk przez regularne wpłaty.

Zostanie patronem Lechii jest proste: Ty każdego miesiąca przelewasz na nasze konto określoną przez Ciebie kwotę. My trenujemy, gramy i mamy dla Ciebie super nagrody, niedostępne nigdzie indziej! Kliknij i wspieraj! 

Patronite

 

Zostań Złotym Lwem! 

Pakiet dla firm i pasjonatów. Jeśli kochasz gdańskie rugby – zostań Złotym Lwem! Jesteśmy elitarnym klubem ludzi, których łączy pasja do rugby w Gdańsku. Chodzimy na mecze, pomagamy budować Klub, niektórzy z nas tworzyli i tworzą RC Lechia Gdańsk jako zawodnicy, inni jako kibice i sympatycy. Są wśród nas właściciele firm wszystkich branż, restauracji, hoteli, a także osoby prywatne.

 

Jednoczy nas cel: wszyscy chcemy dołożyć cegiełkę do rozwoju sportowego i organizacyjnego RC Lechia Gdańsk. Każdy z nas deklaruje, że poza kibicowaniem i pasją do sportu, wspiera Klub co miesiąc przez rok kwotą minimum 300 złotych. Każda wpłata się liczy! Klub przeznacza ją na wzmocnienia kadrowe, obozy sportowe, lepszą opiekę medyczną, zakup sprzętu sportowego, szkolenie młodzieży.

Co w zamian? Specjalna odzież klubowa, spotkania z zawodnikami, uczestnictwo w jedynej w swoim rodzaju społeczności i… więcej o Klubie Złotych Lwów przeczytasz tutaj.

Benefity:

  • Otrzymujesz imienną kartę Klubową oraz specjalny, szlachetny pin RC Lechia Gdańsk,
  • zestaw plakatów oraz naklejek „Wspieram rugby w Gdańsku”
  • raz w roku, na start rundy jesiennej, podarujemy Ci zestaw gadżetów klubowych: to naklejka, kubek, koszulka RC Lechia Gdańsk oraz bluza,
  • zaprosimy Cię na spotkanie z zawodnikami, trenerami, działaczami klubu zorganizowane tylko dla Członków, na których będzie dyskutowany plan na rozwój klubu,
  • nazwa Twojej firmy lub Twoje nazwisko znajdzie się w specjalnej zakładce Członkowie Klubu Złotych Lwów na naszej stronie internetowej, z aktywnym linkiem do Twojej firmy
  • SPRAWDŹ, JAKIE JESZCZE KORZYŚCI MAJĄ CZŁONKOWIE KLUBU ZŁOTYCH LWÓW!

Dołącz do grona Sponsorów!

RC Lechia Gdańsk to nie tylko pasjonujące mecze, rywalizacja sportowa i wyniki. To również ekspozycja znaków firm, które nas wspierają, to ponad milion reakcji w mediach społecznościowych rocznie, a także transmisje meczów w Polsat Sport Fight.

Zaufały nam już m.in: Miasto Gdańsk, GIWK, a także wiele mniejszych i większych firm z całego Pomorza. Może chcesz skorzystać z unikatowych możliwości rozwoju Twojej firmy dzięki wpleceniu rugby w biznes i komunikację z Klientami? 

Jak zostać sponsorem RC Lechia Gdańsk? Skontaktuj się – bardzo chętnie wyjaśnimy!

marketing@lechiarugby.pl