Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

Zakończenie rundy jesiennej w rywalizacji Dzieci i Młodzieży.

W minioną niedzielę odbył się ostatni z Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży. W turnieju wystąpiły 2 drużyny mini-żaka, żaka oraz młodzicy.

Drużyny mini-żaka zajęły 2 i 12 miejsce w swojej kategorii. Na pochwałę w obu drużynach zasługuję utrzymywanie piłki przez wiele faz ataku oraz nieustępliwość w obronie.

Żacy zajęli 4 miejsce pokazując duży potencjał i chęć do gry. Na plus na pewno trzeba zaliczyć grę w ataku, jednak gra obronna wymaga jeszcze sporo pracy.

Młodzicy zagrali swój mecz przeciwko ekipie z Gdyni. Mecz ten udowodnił świetną grę obronna Naszej Drużyny przeciwko zdecydowanie silniejszej fizycznie ekipie z Gdyni. Mecz zakończył się wygrana Gdynian lecz parę akcji ofensywnych ekipy prowadzonej przez Grzegorza Śliwińskiego spowodowało sporę zamieszanie w szeregach Arki.

Podsumowując Turniej oraz całą rundę jesienną Zarząd oraz Trenerzy pragną podziękować rodzicom za zaangażowanie w treningi i turnieje swoich pociech, zawodnikom za zaangażowanie i chęć do ciężkiej i systematycznej pracy. Mamy nadzieję że runda wiosenna również będzie udana 🙂