Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

UKIEL BEACH RUGBY CUP 2017

Zakończył się dwudniowy turniej plażowy rugby Ukiel Beach Rugby Cup 2017. Organizatorzy mogą być zadowoleni z organizacji na prawdę bardzo fajnej imprezy.

Przez dwa dni na środkowej plaży w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Ukiel miłośnicy rugby mogli oglądać zmagania sportowców z Olsztyna, Warszawy, Gdańska oraz Białegostoku. W sobotę grano każdy z każdym, a w niedzielę doszło do podziału na dwie grupy i potem toczyła się walka o konkretne miejsce w turnieju.

Ze względu na trwające wakacje w składzie RC Lechii Gdańsk wystąpili zawodnicy z przyjaciółmi. W tum turnieju chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę oraz integracje między drużynami. W Biało – Zielonej drużynie wystąpił m.in. Sebastian Rozwadowski zawodnik WSR Werewolves
Sam Sebastian dodaje:

“Bardzo dziękuje drużynie Lechii za możliwość zagrania wspólnie z nimi. Dziękuje również organizatorom za fenomenalną atmosferę i profesjonalną organizację.
Na pewno chętnie przyjadę tu za rok!

 „To były widowiskowe zawody. Dopisała publiczność z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Niestety było mało drużyn, a tutaj zależy nam na jak najwyższej frekwencji. Ne możemy jednak narzekać, bo w takim turnieju chodzi o dobrą zabawę” – komentuje Przemysław Andrzejewski z Rugby Team Olsztyn.

Turniej także obserwował prezes Polskiego Związku Rugby – Dariusz Olszewski

Fajna organizacja turnieju. Do perfekcji brakuje tylko drużyn, które zapowiadają przyjazd, a potem odwołują. Mogą tylko żałować, że ich nie było w Olsztynie. Polecam wszystkim zawodnikom ten turniej i już zapraszam na kolejny przy udziale Polskiego Związku Rugby. Będziemy chcieli pomóc, żeby zwiększyć rangę turnieju, co przerodzi się na frekwencję”

Organizatorom należą się wielkie brawa za całą organizacje. Wpisujemy ten turniej do naszego kalendarza na rok 2018.

Fotorelacja z turnieju dostępna na stronie:

http://sport.egit.pl/galeria/1017#1

Informacje: http://sport.egit.pl, WSR Werewolves,