Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

SZKOŁA WITA – ZAPRASZAMY NA TRENINGI RUGBY

Wrzesień to czas porzucenia wakacyjnego trybu życia oraz powrotu do obowiązków. Wszystkim biało-zielonym uczniom w tym czasie życzymy wytrwałości, samych piątek oraz dużej frekwencji na treningach. Kibiców i rodziców zapraszamy do dopingowania, ponieważ wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wracamy do rozgrywek młodzieżowych i selekcji zawodników.

O zdrowie i dobre samopoczucie warto dbać od najmłodszych lat. Kształtując u dzieci i młodzieży mądre nawyki, realnie wpływamy na ich przyszłość. Zdrowy styl życia i dobre samopoczucie to klucz do sukcesu! Jakie są najważniejsze zasady? Z pewnością prostsze, niż nam się wydaje.

RC Lechia Gdańsk prowadzi nabór w sekcjach dzieci i młodzieży. Zapisując swoje dziecko bądź przyprowadzając kumpla z klasy do biało-zielonej drużyny masz pewność,  przeżyje kapitalną przygodę, pozyska wspaniałych przyjaciół,  trafi pod oko wykwalifikowanego sztabu trenerskiego a przede wszystkim dzięki regularnym treningom powstanie szansa nauki  zdrowego trybu życia.

Od lat nasi zawodnicy podjęci są programem szkolenia, który sukcesywnie prowadzi do rozwoju fizycznego oraz intelektualnego. Nasza  młodzież,  cyklicznie zaliczana jest do grona faworytów podczas najważniejszych imprez w Polsce.

Zajęcia prowadzimy na stadionie przy al. Grunwaldzkiej 244 w kategoriach wiekowych

  • Mini-Żak u-10
  • Żak U-12
  • Młodzik u-14
  • Kadet u-16
  • Junior u-18

Zadzwoń i dowiedz się więcej 505 435 651