Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

Grupa GPEC w gronie naszych sponsorów, witamy w rugbowej rodzinie!

Przed niedzielnymi derbami z Ogniwo Sopot możemy opublikować doskonałe informacje. Mamy zaszczyt z ogromną przyjemnością powitać w gronie sponsorów naszego klubu firmę z branży energetycznej, która jest jednym z największych inwestorów w naszym regionie. Jednym z naszych sponsorów została Grupa GPEC (Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej).

– Bardzo się cieszymy, że Grupa GPEC zaufała naszej wizji rozwoju sportu i łączenia pokoleń wokół wartości, jakie sport niesie ze sobą. Zasadą GPEC w działaniach społecznych jest m.in. dewiza, że zrównoważony rozwój to dla Przedsiębiorstwa nie moda, a obowiązek wynikający z działalności firmy w określonym otoczeniu. Firma stawia na długofalowe działania, które mają pozytywne efekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne – my również podpisujemy się pod długofalowym rozwojem. Jestem przekonany, że wspólnie mamy szansę na rozwój rugby w Gdańsku – mówi Maciej Olszewski, prezes RC Lechia Gdańsk.

Wszyscy kibice i społeczność RC Lechia Gdańsk również witają Grupę GPEC w naszej rugbowej rodzinie!

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej to firma znana w mieście Gdańsk i na Pomorzu od dawna: jest liderem branży ciepłowniczej w regionie, dostarczając sprawdzone, wygodne i przyjazne rozwiązania oraz usługi dla mieszkańców i biznesu. Grupa GPEC należy też do czołówki pomorskich inwestorów – oraz firm zaangażowanych społecznie. Więcej o działaniach społecznych Grupy możecie przeczytać tutaj.

Dziękujemy serdecznie za Wasze zaangażowanie i od razu zapraszamy wszystkich na gorący mecz, na którym pojawią się… niespodzianki Grupy GPEC dla najmłodszych i nie tylko ?

Gramy z Ogniwem Sopot, pierwsza drużyną w tabeli Ekstraligi. Mecz transmituje TVP.

Emocje gwarantowane!

? Niedziela, 15.05
⏰ 14:00
? Grunwaldzka 244
? MOCNO Lechia Gdańsk! ?