Miasto Gdańsk
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Single Blog Title

This is a single blog caption

Rugby Łączy Pokolenia! W maju w każdy weekend promujemy naszą dyscyplinę!

Rugby Łączy Pokolenia to coroczna impreza w rocznicę powstania Klubu. W tym roku zamiast jednego weekendu napakowanego rugby, będziemy promowali naszą dyscyplinę przez pięć kolejnych weekendów!

Rugby Łączy Pokolenia wystartowało w tym roku już 6 maja, na koniec długiej majówki – i potrwa aż do 4 czerwca 2023. Zapraszamy na miesiąc z rugby – kiedy będziecie mogli przeżywać rugbowe emocje w każdej kategorii wiekowej, od mini-żaka do weterana, zagramy trzy mecze w Ekstralidze, a nasze dzieciaki będą mogły świetnie bawić się podczas festynu 3. czerwca. Co mamy w planach?

6 maj

Ekstraliga Rugby: wygrywamy w meczu drużyny seniorów z Posnanią Poznań, 35:5
Polska Liga Rugby 7: zajęliśmy pierwsze miejsce w turnieju w organizowanym w Sopocie;
Centralna Liga Kadetów: nasi zawodnicy U16 wygrali z Ogniwem Sopot 50:5

13 maj

XIII. Mistrzostwa Weteranów: zagrają zawodnicy, którzy kochają rugby, ale na skład seniorów są już zbyt doświadczeni 😃 Start o 13:00, Stadion Rugby, Grunwaldzka 244, wstęp wolny! Takiego zagęszczenia fanów rugby nie znajdziecie w Polsce w ten weekend nigdzie indziej, zapraszamy! Zagrają: RC Lechia Gdańsk, RC Arka Gdynia, ROC Poznań, RC Orkan Sochaczew, WFS Siedlce Veterans.

20 maj

Ekstraliga Rugby: jedziemy na wyjazdowy mecz do Lublina, z EDACH Budowlanymi Lublin – zapraszamy do kibicowania z nami i do relacji na YouTube! Więcej informacji o transmisji wkrótce

27 maj

Ekstraliga Rugby: Gramy ostatni mecz domowy w sezonie! Przy Grunwaldzkiej 244 podejmujemy Budo 2011 Aleksandrów Łódzki – to będzie twarde rugby! Zapraszamy!

3-4 czerwca

Turniej Dzieci i Młodzieży: zapraszamy na zmagania mini-żaków (U11), żaków (U12) i młodzików (U14). To będą gorące emocje, a oprócz tego – organizujemy rugbowy festyn z okazji Dania Dziecka! Zapraszamy wszystkich z rodzinami, będzie grill, dmuchańce, wyjątkowe atrakcje i sportowa rywalizacja.
Ekstraliga Rugby: gramy ostatni mecz sezonu: derby z RC Arka Gdynia w Gdyni. Zapraszamy do kibicowania, wspólnie idziemy na mecz!
Centralna Liga Juniorów: organizujemy mecze CLJ – i nasza drużyna U18 zmierzy się z najlepszymi rówieśnikami w Polsce.

ZAPRASZAMY!
Naszymi sponsorami są Miasto Gdańsk GIWK Gdańskie Autobusy i Tramwaje Grupa GPEC Alpin oraz firmy należące do Klubu Złotych Lwów.
DZIĘKUJEMY!!!